Close

Detalioji paieška:

išvalyti

stickets.lt privalumai Pardavėjams

2014-10-15

Ar žinote visus bilietų pardavimo per stickets.lt privalumus:

 

- Bilietų pardavimas nemokamas! Pardavėjai bilietus stickets.lt sistemoje talpina ir parduoda nemokamai. Paslaugų mokestis įskaičiuojamas į galutinę pirkėjui rodomą kainą svetainėje, todėl sėkmingai pardavus bilietą gausite tiek, kokią sumą nurodėte pardavimo anketoje. Pardavėjas bilieto kainą gali koreguoti bet kada prisijungęs prie savo paskyros.

- Elektroniniai bilietai pasiekia pirkėją automatiškai po apmokėjimo! Tai reiškia, kad pardavėjui sėkmingo pardavimo atveju nebereikia rūpintis bilieto persiuntimu ar perdavimu gyvai –stickets.lt vertina brangų jūsų laiką, todėl sistemoje esantį bilietą pirkėjui persiunčia automatiškai, kai yra gaunamas apmokėjimas. Be to, galėsite nebesijaudinti, jog neturite ir artimiausiu metu neturėsite prieigos prie interneto ir dėl to prarasite pirkėją.

- Nebereikia žvilgčioti į telefoną, tikrinti Facebook ar e-pašto kas penkias minutes laukiant susidomėjimo bilietais! Naudojantis stickets.lt Pardavėjui nereikia atrašyti asmeniškai kiekvienam besidominčiam dėl bilietų vietų, kainos ir t.t. Pardavėjui taip pat nebereikia baimintis, kad pirkėjas neįsigijo parduodamo bilieto, nes Pardavėjas nesuskubo laiku atsakyti – jūsų parduodami bilietai Pirkėjus pasiekia iškart po apmokėjimo, be jokios papildomos jūsų pagalbos!

 - Nereikia nuolat priminti, rašyti ir naujinti skelbimų apie parduodamus bilietus! Nepriklausomai nuo įkėlimo datos, parduodamas bilietas visada bus matomas pagrindiniame renginio puslapyje, tad jums nereikia jungtis prie paskyros ar mokėti papildomai, norint skelbimą atnaujinti ar iškelti jį aukščiau už kitus. Pardavėjui nereikia rūpintis parduodamų bilietų viešinimu - už  Jus pirkėjams apie jūsų bilietus primena stickets.lt.

- Nereikia ieškoti bilietų tarp kitų skelbimų! stickets.lt išskirtinai skirtas bilietams, todėl čia nerasite jokių kitų skelbimų. Tik bilietai, bilietai ir dar kartą bilietai. Taip pat niekada nematysite senų skelbimų – renginiui prasidėjus jie iš sistemos pašalinami automatiškai.

- Nereikia ištrinti visų įkeltų skelbimų po bilieto pardavimo! Pardavus bilietą, jis iš sistemos automatiškai dingsta, todėl nesulauksite bereikalingų paklausimų, ar vis dar turite bilietą. Taip pat pardavėjui nereikia pačiam pašalinti skelbimo.